Budujemy Kujawsko-Pomorskie w „Minecraft”

Atrakcje województwa kujawsko-pomorskiego poznawać można na wiele sposobów. Proponujemy, niezwykłą wirtualną przygodę podczas wspólnej zabawy w konkursie „Budujemy Kujawsko-Pomorskie w Minecraft”! Do wygrania między innymi tablet, dla pierwszych stu zarejestrowanych konkursowe koszulki.
W związku ze zbliżającym się Świętem Województwa zapraszamy na konkurs, który polega na odwzorowaniu budynków lub obiektów będących atrakcjami turystycznymi wybranych miejscowości naszego […]

25 maja 2016|

Relacja z Forum Turystyki w Inowrocławiu

W miniony poniedziałek w Solanki Medical SPA odbyło się Lokalne Forum Turystyki. Spotkanie było inspirujące i bardzo bogate merytorycznie.
Na I Lokalne Forum Turystyki w Inowrocławiu zaprosiliśmy przedstawicieli lokalnych organizacji turystycznych, lokalnych przedsiębiorców związanych z branżą turystyczną, przedstawicieli instytucji samorządowych oraz lokalne społeczności.
Forum otworzył występ chóru Inovroclaviensis Cantans z Młodzieżowego Domu Kultury im. J. Korczaka w […]

25 maja 2016|

Poznaj sposób na zdrowe wakacje. Przyjdź na spotkanie ze zdrowiem

W pierwszy czwartek czerwca (2.06.) odbędzie się kolejne otwarte prozdrowotne spotkanie w „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. Podczas prelekcji będzie mowa o sposobach na zdrowe wakacje.
„Solanki” Uzdrowisko Inowrocław 2 czerwca o godz. 18.30 w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu organizuje ostatnie przed wakacjami cykliczne „Spotkanie ze zdrowiem”. Temat nawiązuje do […]

24 maja 2016|

Finał kolejnego rajdu z PTTK

Dzieci i młodzież oraz cykliści zrzeszeni w KTR „Kujawiak”, tym razem odwiedzili Izbę Pamięci w Parchaniu, poświęconą Generałowi Władysławowi Sikorskiemu. Tutaj w niewielkim majątku, a ściślej mówiąc w pozostałej resztówce po parcelacji majątku niemieckiego w latach 1923 – 39 mieszkał wraz z małżonką i córką.
Udział w rajdzie wzięli uczniowie Szkół Podstawowych: nr 4, nr […]

24 maja 2016|

Przedstawiciele RIO zwiedzali Inowrocław

W Inowrocławiu gościliśmy przedstawicieli z Regionalnej Izby Obrachunkowej. Wycieczkę po Inowrocławiu oprowadziła Ewa Rapicka z Inowrocławskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

20 maja 2016|