Międzynarodowy dzień przewodnika turystycznego w Inowrocławiu!

Nie masz jeszcze planów na weekend 20-21 lutego? Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna zachęca do aktywnego spędzenia czasu w Inowrocławiu z okazji Międzynarodowego dnia przewodnika turystycznego. Z tej okazji InLOT organizuje dwa bezpłatne wydarzenia:

Space po Parku Solankowym wraz z przewodnikiem:
Data i godzina: 2016-02-20, godzina: 16.00 – 18.00
Ilość miejsc: 9
Miejsce zbiórki: Park Solankowy (przed Pawiem)
Organizator: Inowrocławska […]

12 lutego 2016|

Tak dla turystyki…czyli turystyczne wydarzenia w Lutym

Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna ma przyjemność zaprosić na wydarzenia związane z turystyką które odbędą się w lutym.
W dniach 12-14.02 w Poznaniu odbędą się targi turystyczne „Tour Salon”, cieszące się najdłuższym stażem wśród targów turystycznych w Polsce. Tak jak w ubiegłym roku InLOT będzie można odwiedzić na stoisku „Konstelacji dobrych miejsc”, promującym regiony oraz miejscowości […]

8 lutego 2016|

Koncerty w „Solanki” Medical SPA

Koncert Muzyki Włoskiej w „Solanki” Medical SPA

We wtorek, 9 lutego w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA odbędzie się koncert muzyki włoskiej. Wstęp jest wolny.

Inowrocławianie i mieszkańcy okolic będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać muzyki włoskiej na bardzo wysokim poziomie.

Otwarty koncert organizowany jest w ramach podsumowania Studium Belcanto – warsztatów zrzeszających uzdolnionych pianistów i wokalistów. Dyrektorem […]

8 lutego 2016|

Przedsiębiorcy dla turystyki

Wczoraj rozpoczęliśmy cykl spotkań z przedsiębiorcami, zainteresowanymi rozwojem turystyki w Inowrocławiu. Na spotkania zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozwijać nasze miasto i dbać o jego wizerunek na zewnątrz. Każdy jest mile widziany.

Na pierwszym spotkaniu przedstawiliśmy wydarzenia, w których zamierzamy w najbliższym czasie uczestniczyć, a które stanowią o wizerunku miasta na zewnątrz.
Wybieramy się na targi:
– Tour […]

30 stycznia 2016|

Spotkanie z gośćmi z Izraela

Polska Organizacja Turystyczna zainicjowała spotkanie z gośćmi z Izraela, które odbyło się w dniu 20.01 w Hotelu Bulwar w Toruniu. Dzięki zaangażowaniu Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej i dotychczasowej dobrej współpracy z Inowrocławiem, Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna mogła zaprezentować się na tym wydarzeniu.

Goście z Izraela to głównie tour-operatorzy czyli osoby zaangażowane w promocję turystyki. W ramach […]

22 stycznia 2016|