Inowrocław okiem turysty – bezpłatne zwiedzanie miasta

Zapraszamy mieszkańców miasta do udziału w letniej akcji pn. „Inowrocław okiem turysty”.

Projekt kierujemy do mieszkańców Inowrocławia. W każdą środę sierpnia będziemy bezpłatnie oprowadzać mieszkańców po mieście. Jest to świetna okazja na poznanie atrakcji turystycznych, ciekawych zakątków i historii Inowrocławia.

Aby wziąć udział w bezpłatnym spacerze z przewodnikiem, należy zgłosić swój udział telefonicznie pod numerem 52 […]

25 lipca 2016|

Można odbierać Paszporty Turystyczne!

Kolejna edycja Paszportu Turystycznego trwa. Mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i turyści poznając Kujawy i Pomorze mogą zdobyć ciekawe nagrody.

W każdym z ośmiu regionów promowanych przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną, w ramach akcji, można zdobyć pieczątkę. Aby wziąć udział w konkursie należy zebrać co najmniej cztery różne pieczątki. W związku z udziałem Inowrocławia w Paszporcie Turystycznym, jedną […]

21 lipca 2016|

Inowrocław najpiękniejszy!

W ubiegłym tygodniu zakończyło się głosowanie na najlepszą miejscowość wypoczynkowo-rekreacyjną w naszym województwie. Bezkonkurencyjny okazał się Inowrocław!

Inowrocław zaprasza nie tylko do zwiedzania zabytków, ale przede wszystkim do 85-hektarowego parku uzdrowiskowego – Solanek.

Spacerując wokół pierwszej w Polsce tężni (322m długości, 9m wysokości) wybudowanej w celu profilaktyki zdrowia zregenerujesz siły ducha i ciała.

Tężnia jako jedyna w Polsce […]

19 lipca 2016|

Art Ino Festiwal – impreza w centrum Inowrocławia

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie Art Ino Festiwal, która odbędzie się w Centrum Inowrocławia w najbliższy piątek i sobotę. Informacja turystyczna i biuro InLOT w sobotę będą czynne od godz. 9 do godz. 18, a w godzinach 14 – 18 zapraszamy również do Bajkowego Tramwaju! Szczegółowy plan imprezy poniżej.

 

12 lipca 2016|

Zuchy zwiedzały centrum miasta

W miniony poniedziałek 17 Inowrocławska Gromada Zuchów „Szare Wilczęta” zwiedzała centrum Inowrocławia. Dzięki pomocy InLOTu, grupa, której dowodzi drużynowy – Tomasz Sibora, miała również okazję do odwiedzenia Inowrocławskiej „Bimby” czyli wagonika tramwajowego znajdującego się na ul. Św. Ducha.
Poniżej kilka zdjęc z wyprawy zuchów po centrum miasta :)

6 lipca 2016|