wiewiorinka 1WiewiórINKA od kilku dni pakuje się, aby wyruszyć w podróż, której nie odbyła jeszcze żadna wiewiórka w historii! Przejedzie pociągami kilkanaście tysięcy kilometrów, a w każdym mieście na trasie podróży, będzie zachęcała napotkanych ludzi do odwiedzenia Inowrocławia. Pierwszą podróż maskotka planuje w najbliższy weekend – od 16 do 18 marca.

WiewiórINKA ma swój profil na Facebooku. Tam opowiada o mieście, o Solankach oraz ciekawostkach z miasta. Co pewien czas ogłasza również konkursy, w których można wygrać miejskie gadżety. WiewiórINKA nagrywa również swoje filmy, które publikuje w Internecie. Pokazują one, jak bardzo trudne są przygotowania do tak ciężkiej wyprawy. Mamy nadzieję, że inowrocławianie będą trzymali kciuki za naszą maskotkę!

Zapraszamy wszystkich na jej pożegnanie przed pierwszą wielką trasą. Spotkanie to, odbędzie się w piątek, 16 marca o godzinie 15.15 przed budynkiem dworca kolejowego w Inowrocławiu. Zapraszamy mieszkańców, którzy chcą pomachać chusteczkami na pożegnanie WiewiórINCE. Maskotka nigdy nie zapomina o najmłodszych, dlatego na pewno będzie miała dla milusińskich drobne niespodzianki.

Akcja promocyjna realizowana jest przez Inowrocławską Lokalną Organizację Turystyczną przy wsparciu Urzędu Miasta Inowrocławia.