Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza oraz Kujawskie Centrum Kultury zapraszają mieszkańców miasta oraz turystów  na kabaretowe pożegnanie wakacji, które odbędzie się w muszli koncertowej Parku Solankowego 31 sierpnia br. W programie wiele atrakcji i dobrego humoru.

Wystąpią:
godzina 18:00 QQ NA MUNIU - absolwenci Kabaretowego Uniwerku, prowadzonego przez największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej i improwizacyjne, laureaci krakowskiej „Klamki”, główne twarze kampanii reklamowej, lokalnej marki „I Love LBN”.

godzina 19:00 Ewa Błachnio i muzikanty - Niegdyś związana z kabaretem LIMO aktorka kabaretowa i dramatyczna, prywatnie dumna posiadaczka Harleya Davidsona, przy akompaniamencie zespołu „Muzikanty” przypomni, że kobieta pracująca żadnej formy kabaretowej się nie boi. Nie zabraknie stand up i piosenki kabaretowej.

godzina 20:00 Kabaret JURKI - Czwórka scenicznych indywidualności: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin nieco moralizatorsko podejdą do tematu życia w biegu, na huśtawce, na kredyt i na krawędzi, by we właściwy sobie sposób podsumować to i owo, ku uciesze publiczności.
Wstęp wolny.