Kujawsko – Pomorska Organizacja Turystyczna wraz z Polską Izbą Turystyki w Bydgoszczy organizują III Regionalne Forum Turystyki, które odbędzie się od 6 do 8 kwietnia br. Tegoroczna edycja Forum dedykowana jest przede wszystkim gestorom obiektów hotelarskich, atrakcji turystycznych, osobom zajmującym się tworzeniem produktu, jego komercjalizacją i sprzedażą. Wkład w organizację wydarzenia ma także InLOT.

 

Dzięki współpracy z Forum Turystyki Przyjazdowej przy Polskiej Organizacji Turystycznej, głównym punktem programu wydarzenia będzie giełda produktów turystycznych, podczas której przy stoiskach koordynowanych między innymi przez Inowrocławską Lokalną Organizację Turystyczną, odbędą się rozmowy z największymi polskimi touroperatorami oferującymi przyjazdy do Polski.
Natomiast 7 kwietnia br. odbędzie się wizyta touroperatorów w Inowrocławiu. Zwiedzą oni wraz z przewodnikiem Park Solankowy, Tężnię i Pijalnię Wód, a także będą mogli zapoznać się z ofertą Medical Spa, Hotelu Bast oraz formami współpracy jakie oferuje InLOT.