6 kwietnia br. odbyło się III Regionalne Forum Turystyki. Po raz pierwszy w programie Forum odbyła się Giełda Produktów Turystycznych, czyli rozmowy handlowe z przedstawicielami 15 biur zrzeszonych w Forum Turystyki Przyjazdowej przy Polskiej Organizacji Turystycznej. Podczas giełdy InLOT promował lokalne produkty turystyczne, ofertę zaplecza uzdrowiskowego oraz bazę noclegową miasta. 

Celem Forum było zarówno spotkanie z liderami turystyki przyjazdowej (głównie zagranicznej) jak i zachęcenie ich do skorzystania z oferty turystycznej województwa kujawsko-pomorskiego. Z tej okazji został także wydany specjalny katalog ofert turystycznych, w którym swoją ofertę promuje Hotel Bast, Przystanek Łojewo, Villa Orłowo oraz Lovenda Kujawska.

Przedstawiciele touroperatorów z całej Polski na zaproszenie InLOT, odwiedzili Inowrocław w sobotę 7 kwietnia. Mieliśmy okazję zaprezentować potencjał  parku solankowego, obiektów sportowych, zapoznać gości z ofertą sanatoryjną oraz rozrywkową - inowrocławskie kasyno. Wspólna kolacja była okazją do wymiany kontaktów i zapoznania się ze spostrzeżeniami gości.

Dziekujemy za wsparcie, które podczas organizacji wizyty okazał Urząd Miasta Inowrocławia.