Ruszyły zapisy do kolejnej, szóstej edycji akcji  organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 15-17 marca.

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców działających w branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych do udziału w szóstej edycji ogólnopolskiej akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Zgłoszenia można wysyłać za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Zgłoszenie do akcji zajmuje jedynie 5 minut. Tam też znajdują się szczegółowe informacje na temat akcji, regulamin oraz instrukcja zgłaszania ofert.

Rejestracja partnerów trwa do 12 lutego. Sprzedaż ofert ruszy 28 lutego, a finał akcji zaplanowano na weekend od 15 do 17 marca.

 

 

Ino Rock Festival to coroczny festiwal muzyczny organizowany od 2008 roku. Odbywa się w Teatrze Letnim, w centrum Parku Solankowego. Poświęcony jest głownie muzyce rockowej. Pierwszy festiwal odbył się z inicjatywy Kujawskiego Centrum Kultury oraz muzyków z grupy Quidam. Od 2009 współorganizatorem festiwalu jest Wydawnictwo "Rock-Serwis".

Podczas dotychczasowych edycji publiczność miała okazję słuchać między innymi wykonawców takich jak: Steve Hackett Band, Hawkwind, Fish, Focus, Anathema, Lacrimosa, Brendan Perry, Riverside, IQ, Pain Of Salvation, Tim Bowness, Mostly Autumn.

Pierwsza edycja Biegu Piastowskiego miała miejsce w maju 2008 roku i na dobre wpisała się w kalendarz imprez miasta. Impreza nawiązuje do Biegów Szlakiem Piastowskim i stąd jego nazwa. Dystans jaki muszą pokonać uczestnicy to 21,097 km. Początek biegu jest w Kruszwicy nad jeziorem Gopło następnie biegnie przez miejscowość Szarlej i Łojewo aż do Inowrocławia gdzie na stadionie miejskim znajduje się jego meta.

InLOT, Informacja Turystyczna

ul. Królowej Jadwigi 3

88-100 Inowrocław

 

phone ico  tel.: 52 355 53 71

mail ico  biuro@inlot.pl

 

Godziny pracy:

pon-pt: 9:00-17:00

soboty: 9:00-13:00

InLOT dla Biznesu

Poszukujesz prestrzeni konferencyjnej dla dużej grupy? A może planujesz kameralne spotkanie biznesowe lub chcesz zorganizować szkolenie? 

DOBRZE TRAFIŁEŚ.  Pomożemy Ci zorganizować przestrzeń, nocleg i wyżywienie. Zapewnimy sprzęt multimedialny niezbędny do poprowadzenia prezentacji. Uatrakcyjnimy czas rezezrwując pobyt w Spa, organizując wieczorny bankiet lub kolację.

Utrzymując stały kontakt z administatorami bazy noclegowej, obiektami konferencyjnymi i gastronomicznymi, jesteśmy w stanie w sprawny sposób pomóc w organizacji jednodniowego lub dłużsego pobytu.