W pierwszy czwartek czerwca (2.06.) odbędzie się kolejne otwarte prozdrowotne spotkanie w „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. Podczas prelekcji będzie mowa o sposobach na zdrowe wakacje.

„Solanki” Uzdrowisko Inowrocław 2 czerwca o godz. 18.30 w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu organizuje ostatnie przed wakacjami cykliczne „Spotkanie ze zdrowiem”. Temat nawiązuje do nadchodzącego lata i brzmi „Sposób na zdrowe wakacje”. Wstęp jest wolny.

Fizjoterapeuci i instruktorzy fitness będą mówić o tym jak dobrać odpowiednie ćwiczenia do osiągnięcia wakacyjnej sylwetki. Poruszony zostanie też temat wpływu aktywności fizycznej na organizm. Po prelekcji odbędą się warsztaty praktyczne nasycone ćwiczeniami pomocnymi w schorzeniach kręgosłupa – zaprasza Dariusz Fielek, kierownik Zakładu Rehabilitacji w „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.

Organizatorzy zalecają przybycie w strojach sportowych. Ponadto informują, że w przypadku warsztatów ilość miejsc jest ograniczona.

Zachęcamy do zapisywania się pod numerem telefonu: 506 387 259 lub osobiście w recepcji Medical SPA. Na słuchaczy czekają upominki.

Views All Time
423
Views Today
2