Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna ogłasza nabór na stanowisko SPECJALISTA DS. TURYSTYKI

Opis stanowiska:

  • praca w biurze Inowrocławskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, w informacji turystycznej (poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00, sobota 9.00 – 13.00);
  • udzielanie informacji turystycznej oraz kulturalnej o Inowrocławiu i Kujawach Zachodnich;
  • prowadzenie sprzedaży produktów z oferty turystycznej m.in. wydawnictw, biletów autobusowych, biletów na imprezy kulturalne;
  • udział w imprezach wystawienniczych;
  • tworzenie produktów turystycznych;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Inowrocławia i Kujaw Zachodnich;
  • współtworzenie innowacyjnych rozwiązań dot. turystyki w Inowrocławiu;
  • współpraca z branżą turystyczną.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • znajomość języka obcego – angielskiego lub niemieckiego;
  • bardzo dobra znajomość atrakcji turystycznych Inowrocławia i Kujaw Zachodnich;
  • znajomość topografii miasta oraz regionu;
  • dyspozycyjność (praca również w weekendy);
  • miła prezencja i kultura osobista, otwartość, komunikatywność;
  • kreatywność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta;
  • doświadczenie w przyjmowaniu płatności gotówkowych;
  • prawo jazdy kat. B, samochód osobowy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • poznanie środowiska turystycznego województwa kujawsko-pomorskiego;
  • możliwość uczestnictwa w wydarzeniach promujących województwo.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie drogą elektroniczną CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@inlot.com.pl lub przyniesienie dokumentów do biura InLOT przy ul. Królowej Jadwigi 3 w Inowrocławiu. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.).

Views All Time
1004
Views Today
5